Temat: [S-MAX 2006-2015] Ulter - końcówka wydechu
View Single Post
Stary 20-09-2011, 09:54   #8
pxl
ford::average
 
Avatar pxl
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 18-02-2008
Skąd: Poznań
Model: S-max Titanium+ DVD 7"
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: '06 i nadal jeżdzi! :)
Postów: 164
Domyślnie Odp: Ulter - końcówka wydechu

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam prośbę pxl, czy mógłbyś zmierzyć szerokość wcięcia w Twoim zderzaku, nawet po skosie (czyli większy promień/przekątna owalu)? Wydaje mi się, że powinno być tyle samo co przy kupionej przeze mnie blendzie - 16cm.
W jaki sposób montowałeś końcówki do tłumików, spawałeś? Oprócz 12cm ozdobnej końcówki zostało coś jeszcze z 8cm kielicha montażowego? Możesz w wolnej chwili pstryknąć fotki ze zbliżeniem na miejsce zamontowania do tłumika?
-zmierzę wieczorem, natomiast końcówki zostały wspawane.
-jest tylko jeden mały mankament - ich skos jest troszkę inny niż skos blendy zderzaka, nie jest to jakaś wielka różnica oczywiście.
Sam zastanawiałem się czy nie podstawic auta do producenta ULTER - oni mając oryginalny układ wydechowy i oczywiście auto do dyspozycji są w stanie wyprodukowac nową końcówkę z odpowiednimi skosami pod dany model - lecz w moim przypadku jest trochę daleko i nie po drodze (do nikąd..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
pozdrawiam XPrzemo
pxl jest offline   Odpowiedź z Cytatem