Temat: [Mondeo 2007-2014] Przestał działać moduł BLUETOOTH
View Single Post
Stary 19-02-2012, 22:02   #3
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Przestał działać moduł BLUETOOTH

Cytat:
Napisał kneflik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Mam dziwny problem. Do przedwczoraj bluetooth działał bez problemu - parował, łączył telefon i wszystko było ok. Dzisiaj nie działa. Z Conversa zniknęła ikona telefonu, a przycisk PHONE wycisza radio (Mute). Przeszukałem forum i znalazłem jedną osobę z podobną przypadłością, ale odpowiedzi nie uzyskała. Możecie pomóc? Zastanawiałem się nad bezpiecznikiem - może spalony, ale który za to odpowiada? No i może moduł wysiadł... Help.
Kolego miałem ten sam problem.Wyjmij bezpiecznik n chwilkę . Zresetujesz moduł i ustawienia radia(basy ,soprany i inne pierdoły ale ustawienia stacji będą zapamiętane ) , wprowadź kod od radia i będzie hulało do następnego razu .Bezpiecznik masz na 100% OK bo pewnie radio działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a wszystko jest na tym bezpieczniku. Moduł pewnie też jest OK . Czasami się poprostu zawiesza coś.
Mi się to zdarzyło może 2 razy w przeciągu 2 lat użytkowania .
Przejmowalem się tym ale sposób z bezpiecznikiem mi pomógł w 100%( bezpiecznik jest w nogach pasażera , nie pamiętam jaki to ale robię tak włączam radio i po kolei wyjmuje i wkładam i tak trafiam na potrzebny kiedy radio się wyłącza )

Pozdr Leszcz
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 19-02-2012 o 22:06
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem