View Single Post
Stary 07-04-2012, 16:42   #63
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: New design - ładny, ale...

Cytat:
Napisał Damian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty powinieneś potwierdzić "swoją" prawdę.
Czy Ty aby do końca wiesz gdzie się zalogowałeś ?? to nie jest prokuratura ani sąd żebym Ci coś potwierdzał i udowadniał.
Cytat:
Napisał Damian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pisząc bzdury nie ma żadnego potwierdzenia. Rzekome "fakty" o czytelności, praktyczności i szybkość są wymyślone i wyssane z palca.
To jest moja opinia i mam prawo ją wyrazić w jaki tylko sposób będę chciał, a Ty się rzucasz jakbyś siedział właśnie przed moich komputerem i widział jak u mnie pracuje forum. Chcesz kwestionować moje spostrzeżenia to usiądź przed moim monitorem, wtedy będziesz miał jakie kolwiek podstawy, aby podejmować ze mną dyskusję na poziomie który próbujesz wdrożyć.
Cytat:
Napisał Damian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty zacząłeś temat, więc
Upewnij się !!
Ja wyraziłem swoją opinie, a to Ty mnie zaatakowałeś. Jak Ci się nowy styl powoli ładuje i jest Ci nie czytelny to już twój problem - szukaj przyczyn u Siebie, a nie atakuj mnie tylko dlatego bo mam inne zdanie niż Ty.
Peace Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
standardowe bicie piany przez Miras.a
Jakie standardowe ?? W standardzie dostajesz tylko malkontenctwo, w ramach znajomości z forum masz gratis jeszcze krzykactwo, a bicie piany jest tylko za dopłatą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Miras. ; 07-04-2012 o 17:43
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem