Temat: [Mondeo 2000-2007] jaki interfejs diagnostyczny
View Single Post
Stary 19-05-2012, 08:18   #412
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,647
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny

Cytat:
Napisał jawor2009 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie martw sie Benio ! Będzie ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mój znajomy właśnie dostał od tego sprzedawcy i wszytko hula !
Pozdrawiam
Żadnych problemów z transmisją - komp zrobił to bez zająknięcia i na początek skasowałem sobie check engine od EGR-a (bład 401).Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I w ten sposób koszt interfejsu już mi się zwrócił.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem