Temat: [Mondeo 2000-2007] Wymiana silnika 2.0PB
View Single Post
Stary 04-12-2012, 20:58   #7
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: Wymiana silnka

Cytat:
Napisał zbigniew.n.s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za rady jednak wracając do skrzyni biegów i linki szybkościomierza jak myślicie może zrobić jakąś modyfikacje aby działało tak jak w fordzie po lifcie i czy warto bo już przywykłem do myśli ,że wymienią całość ze skrzynią .Tym bardziej ,że moja dwu masa i sprzęgło już umierają.
Jestem na tym forum od 2005, na mondeoklubpolska.pl od 2008, sledze wiekszosc tematow i jeszce nikt tego nie dokonal, wiec naprawde nie rob sobie niepotrzebnej roboty, kosztow i nerwow. Zostaw swoja skrzynie albo zapomnij o predkosciomierzu. W polifcie syganl VSS brany jest z pompy ABS, ale wymiana pompy na poliftowa nic nie daje. Schematy rowniez nie wyjasniaja co sie dzieje z sygnalem VSS, przez co przechodzi itd. W przedlifcie masz czujnik VSS i wszystko pieknie wyrysowane, w schematach z polifta nie ma nic z VSS zwiazanego. Po prostu biala plama. Jak chcesz byc pionierem ktory to uruchomi to uzyj szukajki i poczytaj posty tych ktorzy z tym walczyli, co wymieniali i ostatecznie wkladali stara skrzynie.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !

Ostatnio edytowane przez 1olek ; 04-12-2012 o 21:01
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem