View Single Post
Stary 20-03-2013, 05:49   #37
Radzio1985
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-11-2011
Skąd: Częstochowa
Model: C-max
Silnik: benzyna 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 10
Domyślnie Odp: swiatła led dedykowane do nowego modelu - nie polecam

Witam.

Przy ostatniej wymianie ledów, usłyszałem w Fordzie, że tym razem na pewno będzie już dobrze, gdyż firma, która je produkuje po "testach prototypu" na mojej skromnej osobieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (tego oczywiście nie powiedzieli) zmieniła ich konstrukcjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I chyba faktycznie ledy na razie nie parują. Tyle tylko, że mój C max ostatnie pół roku więcej czasu spędził w garażu niż na drodze, ponieważ na zimę wybrałem coś z napędem 4x4.

A jako ciekawostkę mogę podać fakt (nie wiem jak sytuacja wygląda na chwilę obecną, bo przestałem się tym interesować), ale Ford faktycznie oficjalnie wycofał światła MS Design z katalogu akcesoriów do C maxa. Jakiś czas temu wprowadził całkiem nowe dedykowane do tego modelu światła led z logo forda na obudowie,które produkowane były (i tu zaskoczenie...) przez firmę MS DesignGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Taki mały paradoks... Zresztą wyglądały identycznie jak te moje. Deler zamówił dla mnie takie ledy, bo myśleliśmy, że jest to jakaś nowość, ale po oględzinach okazało się, że nie.

Pzdr.
Radzio1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem