View Single Post
Stary 16-04-2013, 20:42   #1203
jerzy.gorczynski
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Cytat:
Napisał zaksiu1985 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do jerzy.gorczynski

Pojedż do kogoś kto zna się na fordach DIESLACH
Po co wymieniać pompkę zasilającą przy baku ? Jak by nie działa to by się w ogóle nie dało auta odpalic (nigdy). Twój przypadek jest mniej wyrazisty niż kolegi, sprawdziłbym sterownik na pompie. Dlatego też jedz do innego mechanika.
dzieki zaksiu za cynk. oddam taczke do serwisu i zobaczymy co powiedzą. co do pompki to było dokładnie tak jak mówisz. w sumie cały cyrk zaczął się po wymianie pompy wtryskowej jakieś 2tys km. pierwszy raz zgasł i musiałem poczekać owe pół godziny zanim odpali. później jeździł bez objawów jakies 2 miesiące. znów zgasł, wymieniłem pompke i było dobrze. jakieś kolejne dwa miechy i znów cyrki. teraz byłem tam oblukać czy jakies kable nie są luźne i znalazłem przewód masowy pod baterią mocno zaoksydowany. wyczyścilem, skręciłem na nowo. Czy sterownik pompy sam jako tako można wymienić i czy taka wymiana wiąże sie znów z wprowadzaniem do kompa immo? jak co pompe trzeba wyciągnąć?? no nie mam pomysłów
  Odpowiedź z Cytatem