Temat: [Galaxy 1994-2000] Klimatyzacja-szwankuje
View Single Post
Stary 09-05-2013, 18:48   #200
bodzior
ford::advanced
 
Avatar bodzior
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 04-01-2009
Skąd: Trzebiatów
Model: Sharan
Silnik: 1.9 TDI AFN
Rocznik: 1998
Postów: 249
Domyślnie Odp: Przetarty przewód (rurka)klimy

Cytat:
Napisał nowicjusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.Mam problem w galaxy mk1.Przetarta rurka klimy byłem u kilku fachmanów ale kręcą nosem że nie wytrzyma długo itd.
Moje pytanie jest takie:czy można uszkodzony element "ominąć" elastycznym zbrojonym wężem o takiej samej średnicy i skręcic konkretnie opaskami? Czy ktoś może tego próbował?
Można jak najbardziej.
Można też wspawać kawałek nowej rurki jeśli jest utleniona w miejscu pęknięcia. Na pewno to cienka rurka od osuszacza do zaworu rozprężnego.


Bump:
Cytat:
Napisał adi-1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Przeczytałem temat od A do Z i nie znalazłem odpowiedzi na swój problem.
Mam taki problem że jak włączyłem klimę to wentylator włączał się na drugi bieg i było ok, ale teraz nie używam klimy i wentylator cały czas pracuje na drugim biegu ??? Nawet jak silnik jest zimny. Po prostu odpalam auto i wentylator po chwili kręci się na maksymalnych obrotach. Dodam tylko że problem zaczął się po jakichś 4 dniach od naprawienia klimy. Może ktoś miał taki problem z wiatrakami ????
Jedz na reklamacje. Podejrzewam że 2 bieg trzyma załączony presostat na osuszaczu, spróbuj zdjąć kostkę z niego i sprawdź czy wentylatory się zatrzymają.
__________________
Nie daję łapówek i nie biorę łapówek ale zawsze można się ze mną dogadać.

Ostatnio edytowane przez bodzior ; 09-05-2013 o 18:54
bodzior jest offline   Odpowiedź z Cytatem