View Single Post
Stary 30-06-2013, 18:37   #17
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,170
Domyślnie Odp: Bardzo proszę o pomoc - Mondeo 2009 Titanium S

Cytat:
Napisał bartoszek_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem a autohus pod Bremen i powiem szczerze, że mimo olbrzymiej ilości aut na placu, te warte uwagi można było policzyć na palcach jednej ręki, a i ceny generalnie wyższe niż od prywaciarzy w DE.
Byłem w ubiegłym roku. Najpierw w Bockel / same śmietniki / później w Bremen i kupiłem , choć do górnego pułapu finansowego musiałem dorzucić 500 Euro żeby kupić sensownego Mdo. Generalnie to jest wygoda kupowania, nikt za tyłkiem nie chodzi, bierzesz kluczyki i oglądasz auto ile chcesz.

Odnośnie fotela, to nawet przy stosunkowo małym przebiegu może być zniszczony. Jeden kierowca siada i jedzie 500 km, drugi w ciągu tych 500 km wsiada i wysiada 100 razy. Kluczyk - nie mam pojęcia, mam scyzoryk. Przyciski - to kwestia eksploatacji, może koleś woził gruszkę od cb. Jeden dmucha i chucha, drugi wsiada , jedzie i ma wywalone.
Auto z linku bardzo fajne, choć nie jestem entuzjastą tego koloru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem