Temat: [Focus 2004-2008] Koło zapasowe i podnośnik
View Single Post
Stary 16-09-2013, 16:45   #37
kulka_1979
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-05-2013
Model: Focus mk2 Ghia
Silnik: 1.6 Duratec Ti-VCT (115KM)
Rocznik: 2005
Postów: 27
Domyślnie Odp: Koło zapasowe i podnośnik

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak by ci kolego powiedzieć ....
nie kolego a koleżanko raczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... logika polega na tym żeby skumać że koło dojazdowe ma po to 16 cali bo jego oponka ma trochę niższy profil i ma w ten sposób podobną średnicę co pełnowymiarowe 15 cali....
podobną nie znaczy taką samą! I właśnie przez to podobieństwo przy jeździe na dojazdówce wprowadzono ograniczenie prędkości do 80 km.

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...A amerykanie niewiele mają wspólnego z fordem europa...
może i uogólniłam, bo nie wnikałam, który model i gdzie powstawał. Firma FORD miała swe pierwsze korzenie(zdaje się) w stanie Michigan - więc dla mnie jak najbardziej jest amerykańska. Zresztą nie o to tu kaman - po resztę odsyłam do wiki - Ford Motor Company ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.!

Ostatnio edytowane przez kulka_1979 ; 16-09-2013 o 16:50
kulka_1979 jest offline   Odpowiedź z Cytatem