View Single Post
Stary 03-11-2013, 21:10   #48
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Podsumowanie jazda na biegu czy na luzie

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Transit jest autem ekstremalnie nadsterownym
Ależ tego nie musisz mi tłumaczyć. Miałem ich 5 sztuk. Kilometrów przejechanych nimi nie chciało mi się liczyć, ale zapewniam Cię, że było ich sporo. Miałem jednego maxa w starszej wersji, tam rozstaw osi był sporo krótszy, i chyba dzięki temu dużo lepiej się zachowywał na śliskim. W moich klocki wytrzymywały drugie tyle, co w Twoich, ale ja jeździłem głównie w trasy, i pewnie stąd ta różnica.
Jak już nieraz pisałem, jestem zwolennikiem napędu RWD, i zdaję sobie sprawę, że 80% populacji jest odmiennego zdania. Jednak tylnonapędówki mam dobrze opanowane, i pomimo wieku, lubię jeszcze polatać bokami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz, że pasek nie cierpi podczas redukcji. Może i nie, ale w takim razie ja musiałem mieć wyjątkowego pecha: dwukrotnie zerwałem pasek, a za trzecim razem w wynalazku pt. polonez, pasek wprawdzie wytrzymał, ale szarpnął aparatem zapłonowym tak mocno, że ten się przestawił na tyle dużo, iż auto zgasło i już nie odpaliło. Stało się to przy siarczystym mrozie, i skończyło lawetą, bo nie chciało mi się grzebać na 20 stopniowym mrozie. A uprzedzając krytyków; umiem zredukować bieg delikatnie i bez szarpania.
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem