View Single Post
Stary 20-11-2013, 20:01   #8
budzik1502
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 17-10-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus II
Silnik: 1.6 TDCI 90km
Rocznik: 2006
Postów: 15
Domyślnie Odp: mycie wnętrza pranie czy para?

Pytanie czy chcesz to zrobić samemu czy oddać auto do kogoś kto się tym zajmuje na stałe, bądź się na tym zna ?? Ja ostatnio kupiłem foczkę i powiem że siedzenia wyglądały na czyste i stwierdziłem że nie ma co się bawić w szorowanie. Niestety mój mały szczeniak "ochrzcił" mi siedzenie jak jechałem z nim do weterynarza i musiałem zabrać się do czyszczenia. Na szczęście szwagier dorabia na czyszczeniu samochodów i pożyczyłem od niego odkurzacz piorący karcher'a . Nie wiem jak działa metoda parowa , ale ten odkurzacz czyni cuda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Myślałem że tapicerka jest OK , ale jak wylewałem wodę z odkurzacza po czyszczeniu to muszę przyznać ta metoda czyszczenia jest naprawdę dobra. Woda była czarna !!!
Szwagier bierze za mycie auta z czyszczeniem tapicerki w granicach 100-150 zł . Także sądzę że to nie są duże kwoty , w szczególności że to się nie robi co miesiąc. Według mnie to poszukaj kogoś takiego w swojej okolicy kto popołudniami lub w weekendy dorabia na myciu samochodów i będziesz zadowolony ...
Pozdrawiam
budzik1502 jest offline   Odpowiedź z Cytatem