Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 07-12-2013, 10:56   #637
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się z Tobą zgadzam w 100% tylko wytłumacz to dilerom.
Jeden diler jest taki a drugi taki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak kupowałem kuge to zaproponowano mi zabranie testowego 2.0 180 KM na 4 dni w celu wypróbowania. Proponowano mi również 140 KM ale musiałbym czekać 2 tyodnie aż go sprowadzą z innego salonu (była kolejka po ten model). Nie skorzystałem w obu przypadkach ale była taka możliwość. Wszystko się da tylko trzeba im stawiać sprawę jasno i nie dać się zdeptać. W końcu kto tu ktoś chce coś sprzedać??? Nie proście się o samochody w jednym salonie, nie tu to gdzie indziej kupicie albo w ogóle wybierzecie inna markę. To oni mają wam wchodzić w tyłek i się wykazać a nie wy im!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przepraszam za uniesienie ale taka prawda.

Polecam salony Forda w Radomiu, Krakowie, Kielcach lub w Chorzowie Autoboss czy jakoś tak. Tam się bez problemu dogadałem. Trafiłem na normalnych ludzi.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem