Temat: [Mondeo 2000-2007] Nierówne obroty silnika,brak ładowania
View Single Post
Stary 21-12-2013, 17:39   #1
wiciopmi12
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-12-2013
Skąd: Międzychód
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 10
Domyślnie Nierówne obroty silnika,brak ładowania

Witam,przeszukałem forum i nie znalazłem tematu, który by jakoś mnie nakierował,jest wiele podobnych, ale nie objawiają sie tym samym co u mnie.

Posiadam Mondeo mk3 2001r 2.0 tddi.Problem tkwi w tym,że obroty na zimnym silniku strasznie się wahają od 750-1000, gdy silnik sie rozgrzeje to silnik pracuje równiutko, ale słychac taki stukot dziwny gdzies pod maską i to nie zależnie czy silnik jets zimny czy ciepły, i przy gwałtownym dodaniem gazu po prostu jak by stracił na chwilke moc.Drugą rzeczą jest to ,że w tym samym momencie jak to sie stało, czyli wczoraj napięcie na altku waha sie od 10.60 do 11v , gdzie powinno być te 14.4. Co może być przyczyna tej awarii , licze na pomoc doświadczonych forumowiczów.

P.S co jeszcze mnie zdziwiło, to jak go dzis odpaliłem i przejechałem sie gdzieś koło 3/4km do mechanika , aby sprawdził wtryski , wtryski są ok , wiecej nie mógł mi pomóc , bo dużo roboty miał , kazał mi przyjechac w sobote po świętach,a ja potrzebuje mieć sprawne na 25 grudnia bo na nocke jade;/

Zgóry dziękuje bardzo! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiciopmi12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem