View Single Post
Stary 16-02-2014, 20:18   #1
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Dział "moje auto" reguły

Mam propozycję dotyczącą publikacji postów w dziale "moje auto". Czy można by utworzyć reguły które należy spełnić aby móc umieścić post przedstawiający nasz samochód? Przykładem jest wiele forów wielbicieli marek, w których aby pochwalić się autem, trzeba zrobić to w ściśle określony sposób.

Tutaj mamy do czynienia z wolną amerykaną. Opis jest, albo go nie ma, zdjęcia są, albo ich nie ma, czasami ktoś łaskawie umieści linki do zdjęć zamiast samych zdjęć, same rozmiary zdjęć są umieszczane na zasadzie "chybił-trafił jak się zrobi i załaduje tak jest" notorycznie umieszczane jest jedno czy dwa zdjęcia w miniaturkach na dodatek zrobione kalkulatorami. Jednym słowem zamiast obejrzeć wiele samochodów, w dziale "moje auto" jest śmietnik w którym każdy może napisać co chce i jak chce. Po obejrzeniu kilku postów, traci się chęć do zaglądania do następnego tematu

Moja propozycja obowiązkowych danych to:
-opis auta (dane techniczne)
-wyposażenie
-pakiety niestandardowe (o ile są) tzw. tunning
-plany na przyszłość (o ile są)
-zdjęcia!! ale nie żadne linki czy miniaturki, ale prawdziwe zdjęcia w normalnej rozdzielczości, z czego zdjęcia auta z zewnątrz co najmniej 4 szt (z każdej strony), dodatkowo zdjęcia wnętrza, oraz ewentualnie komory silnika
-inne dodatkowe elementy które autor chce umieścić

Powyższe to oczywiście propozycje do dopracowania, jednak każdy post nie zawierający elementów obowiązkowych proponuję aby był wywalany do kosza tudzież poczekalni
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL

Ostatnio edytowane przez dyha ; 16-02-2014 o 20:21
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem