View Single Post
Stary 06-07-2014, 12:05   #90
dominlodz
ford::average
 
Avatar dominlodz
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 11-02-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Focus 2 MK2 FL
Silnik: 1.6 Duratec 115PS
Rocznik: 2009
Postów: 125
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Cytat:
Napisał logos11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co wiem od moich dwóch kolegów, to należy podchodzić do firmy "erzet" z grunwaldzkiej z dużą ostrożnością.
Oni byli bardzo niezadowoleni z jakości usług, podejścia oraz cen tej firmy.
A "zadowoleni" klienci co najwyżej wymieniali tam olej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja raz chciałem dokonać tam zakupu części. Przez telefon ustaliłem że jest to co potrzebuję oraz cenę.
Po przyjechaniu okazało się że nie ma tego co potrzebuję, zaoferowano mi natomiast produkt używany za 80% ceny nowej części. Niestety ta część nie nadawała się do montażu. Była w stanie "na śmietnik".
Na moje zdziwienie stanem (agonalnym) części, odpowiedziano mi że takie montują podczas napraw. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety skłaniam się do opinii 2 moich kolegów, żeby tam nie naprawiać swojego auta. Najwyżej wymiana oleju.
Chyba że lubimy płacić......
co do ERZET'u to nie wiem czy miałbym ochotę tam naprawiać swojego polifta.
kiedys padła mi klima, a problem okazał się banalny, bo wyszło że gdzieś miałem pod maską przewód przetarty i poleciał bezpiecznik,
plus miałem stuki w aucie i wymiana łączników (po chyba 120 za łącznik niby lepsiejszy) no i za to wyskoczyłem z .. około 600 zł,
więc tanio nie jest,
co do oleju sam parę dni temu byłem świadkiem, jak koło mnie stała babka z cmaxem z wymianą oleju i jej mówili że do cmaxa takiego drogiego auta oryginalny olej za 380zł, "jak się ma takie drogie auto to trzeba odpowiednio dbać, a po zwykłym silnik się może zatrzeć" no i babka kupiła.
za to mój znajomy nabijał tam klime do C3 no i jakoś 80zł,
więc zalezy co jest robione. dla mnie drożyzna na maxa.

ja za to mogę polecić warsztat na zwirki wigury. to jest pod stacją lotosu.
szef bardzo miły i normalnie podchodzi do cen, nie naciąga przede wszystkim.
robiłem tam komplet wymiany okresowej, czyli filtry wymiana oleju etc.
i z częściami i wszystkim około 200zł.
po pierwsze pierwszy warsztat który mi udrożnił wielokrotnie wymienianą klimę, która nie chciała chłodzić.słyszałem tylko .. bo w fordach już tak jest. a facet zapytał czy był wymieniany filtr kabinowy i kiedy - problem się rozwiązał.
innym razem zakładali mi osłonę pod silnikiem, chyba robili lekko z 5 godzin. zapłaciłem 50zł.
dominlodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem