View Single Post
Stary 20-08-2014, 12:33   #448
marcin10888
ford::beginner
 
Avatar marcin10888
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-04-2014
Skąd: Kamień Pomorski / Pyrzyce
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 ST220
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Jagus24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.

JEŚLI CHODZI O WARSZTAT FORDFACH GORĄCO POLECAM

Zadzwoniłem w poniedziałek do warsztatu o wycenę autka tzn. koszt naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

*Tarcze, klocki, przód, dwie strony
*Górne mocowanie amortyzatora, przód, dwie strony
*Wahacze poprzeczne, tył, dwie strony
*Olej + filtr oleju

Cała wycena zajęła niecałe 6 min.

Koszt jak dla mnie, bardzo dobra cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tutaj ceny nie będę podawał żeby nie było problemów.

Co najważniejsze autko oddałem 19.08 o 8 rano a o godzinie 16 było już zrobione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szybko i mam nadzieje że fachowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopisze jeszcze co i jak jeśli odbiorę autko (niestety praca nie pozwoliła mi na odbiór tego samego dnia)
no ja też czekam na autko ale to inna historia bo się okazuje takim małym pudełkiem pandory mój silnik
marcin10888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem