Temat: [Mondeo 2000-2007] DVD visteon mb800 - jak to zamontowac
View Single Post
Stary 28-10-2014, 10:26   #10
pepe191
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 10-10-2014
Skąd: Piła
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: DVD visteon mb800 - jak to zamontowac w mondeo?

Zakupiłem Mondeo MK3 2004 rok w kombi wraz z Denso oraz systemem multimedialnym Vieston MB-8000.
Okazało się że radio nie odbiera mi fal radiowych oraz nie ma zasięgu satelity od GPS(ale do tego doprowadził mnie już kolega Mariusz).
Moja sprawa jest taka:
Podczas użytkowania napędu cd w Denso odtwarza mi normalnie ale pokazuje też 6 płyt ze zmieniarki która mam zainstalowaną w bagażniku, tylko że płyty w zmieniarce się znajdują a na wyświetlaczu pokazuje że zmieniarka pusta.
Druga sprawa to taka że Mb-8000 włancza się płytę łyka słychać że mieli monitorki są delikatnie podświetlone i tyle, nie reagują na pilota.
Moje pytanie jest następujące.
Czy możliwe jest to że muszę podłączyć go do WDS-a i wprowadzić VIN raz jeszcze aby sparować zmieniarkę z Denso, oraz żeby uruchomić MB-8000?
Czy może podpowiedzielibyścieś mi gdzie szukać innego rozwiązania. Bo widziałem podobny problem użytkownika PIOF któremu to pomogło niby pomogło wprowadzeniem VINu . Dzisiaj tez usłyszałem informację że te radia nie są jakoś kodowane, a w serwisie Forda w Pile to w ogóle zrobił facet oczy i odesłał mnie do innego elektronika
Bardzo proszę o informację.
pepe191 jest offline   Odpowiedź z Cytatem