View Single Post
Stary 29-11-2014, 16:22   #5
Pitek S.
ford::advanced
 
Avatar Pitek S.
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Model: Golf mk 7,5
Silnik: 1,4 TSI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: Poradnik Pogodnego cz.6 Cleaner - oczyszczenie i przygotowanie karoserii pod wos

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potem ''mi'' Coli trzyma 3m-c, mi fusso 5m-c ok na czystym wytrawionym lakierze będzie tyle leżał, na DODO będzie leżał dwa tygodnie, kto mi nie wieży próbujcie... powodzenia

Jeśli juz ktoś chce cleaner pod coli fusso (choć wg. moich doświadczeń nie ma to sensu) to DG #652, niektórzy mówią że #110 ale podobno 110 to badziej megs UC ale no tu jeszcze kwestia lakieru jego stanu
Ale ja napisałem, że pod Fusso, czy Coli to DODO się nie nadaje i albo Duraglooos Squeaky Clean+IPA lub sama IPA (uważam, że lepiej cleaner+IPA).
Proszę czytać ze zrozumieniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
__________________
był: Fiat 125p; Fiat Siena 1,6 HL; Fiat Punto ELX; Fiat Stilo; Ford Focus mk2; Ford Mondeo mk4; Ford Focus mk3 EcoBoost; VW Golf mk7 1,4 TSI ; Audi A3 1,4 TFSI
jest
:VW Golf mk7,5 1,4 TSI
Pitek S. jest offline   Odpowiedź z Cytatem