View Single Post
Stary 25-01-2015, 15:29   #47
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Zatrzymane prawo jazdy

Hak, Nie wiem gdzie pracowałeś w policji, mam kilku znajomych, szczerze to wydaje mi sie że może chciałeś, a moze Cię z niej wywalili właśnie za przekraczanie uprawnień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety, policja jesli ma takie zgłoszenie, to oczywiście przyjedzie, ale nie legitymuje nikogo bo jesli nawet ktoś przyjechał i miał by zamiar odjechac pijany, to po nawet samym wylegitymowaniu nikt mu nic nie zrobi i sam by na pewno juz nie wsiadł do auta.

Policja przyjeżdza, pod przykładową knajpę, ustawia się gdzieś dalej i czeka aż przykładowy nietrzeźwy wsiądzie i ruszy, wtedy nastepuje zatrzymanie. U mnie przez ok 2 lata dochodziło do takiego czegoś w pobliskim barze, ktos strzelał z ucha i poleciało 14 kwitów.

W innym przypadku nie maja prawa nawet zapytac o to kto kieruje czy żeby okazał dokumenty z auta. Niestety nie ma podstaw, oraz właściciel
nie ma obowiązku do okazania czegokolwiek poza dowodem osobistym, wszelkie inne czynności czy próby wykonania czynności to przekroczenie uprawnień i wystarczy tylko to nagrywac a następnie zgłosić do odpowiedniej placówki policji w formie skargi.
Oczywiście nie mówie o sobie, bo jestem za zabieraniem kwitów pijanym, ale w normalny sposób.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem