View Single Post
Stary 08-03-2016, 00:25   #5
Rufig
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: S-MAX - benzyna czy diesel?

Cytat:
Napisał Jarek_Lodz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z mojego doświadczenia : DPF - nie mam problemów, a jeżdżę na dużo krótszych odcinkach. Dopala się jak rozgrzejesz i trochę pojeździsz (cały przejazd 15 km).
Dzięki.
Może ktoś jeszcze coś doda, żeby było miarodajne?

Cytat:
Napisał kkuzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żadnych problemów z dachem nie mam - nic nie skrzypi, nie przecieka, nawet w gorące dni nie nagrzewa się za mocno. Szczególnie dzieciaki są zadowolone - dodatkowa atrakcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam.
OK. Bardzo mi się to spodobało w Peugocie 5008.
A dach panoramiczny bardzo obniża sufit? Pytam, bo nie należę do drobnych ludz (192 cm wzrostu), a to dla mnie ważna informacja.
Podczas przymierzania się do P5008 w wersji z pełnym dachem miałem sporo miejsca nad głową, a ze szklonym dachem już szorowałem czupryną o podsufitkę.

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szukaj auta do 2L bo powyżej akcyza zje Ci sporo kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, wiem o tym.
wersja 2,3 / 2.2 cdti pozostaje tylko dla krajowej perełki.

Liczę, że temat się troszkę rozwinie i będzie więcej opinii.
  Odpowiedź z Cytatem