View Single Post
Stary 03-05-2016, 21:53   #4
keszyn
ford::beginner
 
Avatar keszyn
 
Zarejestrowany: 19-07-2014
Model: Transit
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Silnik 2,5D vs TD czy warto kupić z turbiną?

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krótki i niski Transit 2,5 na Boschu pójdzie do 130 km/godz., czasami trochę szybciej.
Potwierdzam, dziś odebrałem od mechanika swojego Transita 2,5TD po wymienianie pompy z Epica na Boscha i 120km/h poszedł bez problemu a droga była bardzo mokra - bo były w mojej okolicy ulewy. Także 130km/h pójdzie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam również Transita z 2002r - 2.0 TDCI 125KM, ten chodzi bez porównania znacznie ciszej i zbiera się znacznie lepiej, ale odkąd kupiłem tego starego jestem nim zauroczony - mega bus, w przyszłym roku strzeli mu 20 lat a to nadal jeździ i chce żyć (szok)! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To jest właśnie wyższość Forda nad VW. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez keszyn ; 03-05-2016 o 21:56
keszyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem