View Single Post
Stary 21-06-2016, 07:26   #1529
Piekar72
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-03-2015
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: wtryskiwacze - skuteczna naprawa w garażu

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam tego jeszcze nie pojmuję, zaworki oryginał 3 szt. w sumie 584 zł plus jedna końcówka też oryginał ok. 200 zł. Wydaje mi się że za krótko są otwierane wtryski przez elektronikę i wtedy więcej paliwa wraca przelewami a mało jest dawkowane do cylindra. Muszę porządnie wyczyścić pozostałe elementy tzn. wkładkę pomiędzy zaworkiem a końcówką wtrysku i cewkę w każdym wtryskiwaczu. I to co pisałem wcześniej czyli sprawdzenie wtrysków na stole probierczym.
Elementy na wymianę kupuję w autoryzowanym punkcie Delphi z 20% upustem.
Witaj, czy możesz dać namiary na ten punkt delphi? i jeszcze jedna sprawa, czy masz pewne kody do zaprogramowania wtrysków w mk3 chętnie odwdzięczę się piwkiem za każdy pewny kod ( podobno można zaprogramować każdy wtrysk jak są pewne kody) ja wpisuję obecne ale mi odrzuca a za nadanie nowych gość krzykną mi 50/sztuka

Bump: Koledzy, potrzebuję pewne 4 kody do zaprogramowania wtrysków w mk3 chętnie odwdzięczę się piwkiem za każdy pewny kod ( podobno można zaprogramować każdy wtrysk jak są pewne kody) ja wpisuję obecne ale mi odrzuca a za nadanie nowych gość krzykną mi 50/sztuka
Piekar72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem