View Single Post
Stary 10-01-2017, 22:56   #16
moser
ford::amateur
 
Avatar moser
 
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: W-wa
Model: Mondeo Mk IV liftback
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Plandeka na samochód na zimę

Trochę odkopałem temat...

Tak jak i ja jestem tu nowy tak i mój nowy nabytek zaczął parkować na poziomie -1 tj. garaż wspólny. Jest to oczywiście bardzo wygodne zwłaszcza w zimę.
Jednakże... Po wypucowaniu autka na błysk i pozostawieniu go na tydzień w garażu zbiera się na nim kilkumilimetrowa warstwa pyłu/kurzu. Zapewne przez spaliny aut pozostałych użytkowników garażu. Jest to trochę irytujące gdy znowu wyjeżdzam w gości brudny.

Zacząłem szukać plandeki. Głównie zależy mi na dobrej jakości materiału a nie na ochronie przed warunkami atmosferycznymi, przez co przypuszczam że uda mi się kupić taki produkt wydając mniejsze pieniądze. Jednocześnie nie chciałbym kupić czegoś za 25 zł i przekonać się później że to duży woreczek śniadaniowy. Czy ktoś z Was może używa lub używał konkretnej plandeki i mogłby się podzielić wrażeniami? Może ktoś się zna i może coś polecić do 100 zł? Albo z dobrym stosunkiem jakości do ceny?

Plandeka potrzebna mi do stosowania wewnętrznego na zasadzie: myję auto - czekam aż wyschnie - zakładam plandeke(oczywiście w garażu).

Ostatnio edytowane przez moser ; 10-01-2017 o 23:15
moser jest offline   Odpowiedź z Cytatem