Temat: [Fusion - Mondeo USA] Przeróba lamp tylnich raz jeszcze
View Single Post
Stary 20-01-2017, 16:20   #39
JARO7007
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-06-2016
Skąd: Katowice, Czeladź
Model: Modeo Mk5 USA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 128
Smile Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Niestety stop trzeba ciągnąć od górnego stopu.
Jakiś czas temu jak robiłem swoje światła dokładnie sprawdziłem to.
Nawet za pierwszym razem udało mi się znaleźć nie migający stop w kostce, to za drugim razem jeszcze dokładniej to sprawdzałem, to na tym pinie pojawiały się przerwy (migał).
Doķładnie teraz nie pamiętam, ale bodajże jak się włączyło postoje, to łapał sygnał z kierunkowskazu. Dlatego pozostaje trzeci stop. Inne są w tej kostce.
Co do przeciwmgielnego, to faktycznie trzeba ciągnąć przewód. Miałem zamiar kupić przełącznik o EU, ale w końcu dołożyłem inny od spodu. Można wykorzystać jedno cofania, włożyć czerwony zamiennik led (daje radę), tak miałem na początku. Zmieniłem jednak na dwa dodatkowe moduły cob, nad tablicą rejestracyjną i dodatkowy laser, który normalnie działa też jako stop, ale po załączeniu przeciwmgielnego zapala się na stałe, razem z nim.
Jężeli chodzi o magistralę CAN, to jej ingerencja jest mocno przesadzona.
Nie ma żadnych błędów, chodź starałem się w newralgicznych miejscach stosować przekaźniki, to z przodu mam wszystko na ledach, oprócz kierunków, bo nie udało mi się znaleźć odpowiednich zamienników i na wiosnę chyba sam sobie takowe zrobię.
Błędów ZERO !!!
Także spojonie, bez obaw można przerabiać.
JARO7007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem