View Single Post
Stary 03-02-2017, 06:15   #2
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 benzyna

Cytat:
Napisał Marki83 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie znalazłem zbyt wiele informacji o tym komisie, wystawiają vat-marża a samochod z Polski - czy mam się czegoś obawiać?
jak krajowy to od strony papierów to nie.
Cytat:
Napisał Marki83 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Samochodem będzie jeździła raczej Żona (ja mam fokę mk1 w gazie), raczej krótkie odcinki, nierzadko 1-5km. Czy to nie szkodzi turbinie?
to trzeba żony zapytać czy będzie przestrzegać zasad użytkowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Marki83 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosiłbym o Wasze opinie w szczególności czy wydaje się coś podejrzane, czy ceny Waszym zdaniem są przyzwoite?
pytanie o ceny jest drażliwe na forum bo zdania zawsze są mocno podzielone.
np auto nr.2 . Fajne, niski przebieg ale to chyba najbardziej podstawowa wersja, nawet kierownica plastikowa. Jednym to nie będzie przeszkadzać, inni ( w tym i ja) woleli by choć ciut, odrobinę luksusu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem