View Single Post
Stary 12-02-2017, 13:52   #68
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ?

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja zamiast takich preparatów smaruję zwykłym woskiem i efekt jest taki sam.. woda spływa ładnie...

Inna sprawa, ze na Voyagerze woda i tak sam spływa a na woskowanych szybach jeszcze szybciej.
kąt nachylenia szyby raczej dosc podobny jak w Foce mk3.

Cytat:
Napisał sewenpamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie prawda ja używam Duragloss, tylko szybę przygotowuję odpowiednio i wosk utrzymuję się długo.
pozdro.
Ja FK1000 próbowałem. Mycie, glinka, IPA, wosk, może efekt gorszy przez dość mocno porysowaną szybę.

Cytat:
Napisał yacekb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak ja używam i sobie chwale , praktyczny aplikator i łatwa aplikacja ( nakładasz i ścierasz ) . Oczywiście wcześniej szyba dobrze umyta i odtłuszczona .
A jak z twałością? Jedyny minus jaki widze tego aplikatora to że będzie problem z położeniem na lusterkach. No i to jednorazówka. Płyny można wykożystać jeśli coś zostanie.
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem