Temat: [C-MAX 2003-2007] Matowe lampy przednie
View Single Post
Stary 14-12-2017, 17:09   #41
piter7011
ford::beginner
 
Imię: Piter
Zarejestrowany: 02-11-2016
Skąd: Kalisz
Model: Focus C max
Silnik: 1,8 125km
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Odp: Matowe lampy przednie

Cytat:
Napisał Istvan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lampy na "T" montowałem ale do Mazdy.Po tygodniu oddałem z trudnościami....ale oddałem.Już na wstepie po otrzymaniu przesyłki wyczułem że są lżejsze o 50% od oryginałów.Zważyłem.Zgadzało się. O 50% lżejsze. Plastiki cienkie jak skorupki na jajkach,po tygodniu jazdy odblaski zaczynały żółknąć. Ustawić tego sie nie dało. Może takie mi się trafiły,moze i one mają podróbki.??? W każdym razie polecam jednak oryginały lub profesjonalną polerkę z zabezpieczeniem. Tworzywa użyte do ich produkcji w moim przypadku były porażką. A na tworzywach to ja sie niestety znam. Ja ,jak napisałem kupiłbym oryginały i przed montażem ładnie doprowadził do pięknego stanu.
No własnie w hurtowni ostrzegali mnie przed podróbkami tej firmy czyli TYC z allegro ale myślałem ze chodzi o to by kupic u nich , bardzo je zachwalali ze bardzo dobry zamiennik i znowu nie wiem co robic dalej a miała to byc szybka decyzja
piter7011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem