View Single Post
Stary 27-08-2018, 13:36   #16
PrzemKo80
ford::advanced
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 12-05-2017
Skąd: Częstochowa
Model: Fiesta Trend Sync
Silnik: 1.4 96km
Rocznik: 2017
Postów: 200
Domyślnie Odp: Bardzo wysokie spalanie. 1.3 pali 12l/100km

Cytat:
Napisał romano11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratuluję wyniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moja średnia z dwóch lat to ~6,5l przy średniej V między 28 a 33km.
Z tym nieotwieraniem dużego obiegu to niezła bajerka - sądzisz, że długo by tak pojeździł?
1. Dziwne bo w artykułach spalanie Twojego silnika w mieście to około 8,4 litra. Gasisz z górki? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po drugie -kasujesz komputer co tankowanie? Oczywiście do pełna. Po trzecie jeździsz z klimatyzacją?

2. Próbuje coś pomóc bo kolega ma problem. Nie jestem mechanikiem więc pisze to co szybko przychodzi mi na myśl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3. Silnik 96 Km a 70 KM to jest różnica. W spalaniu pewnie też chociaż jakbym nie jeździł na klimie myślę że 1-1,5 lita palił by mniej.
PrzemKo80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem