View Single Post
Stary 06-09-2020, 22:54   #18
piotrus1337
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-06-2014
Skąd: Częstochowa
Model: Focus MK III FL Kombi
Silnik: 1.6 115KM
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: 1.6 115 KM - aktywacja funkcji

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja rozumiem, że to są BARDZO SKOMPLIKOWANE SPRAWY ale wydawało mi się, że jednak nie przekraczają poziomu ogarnialnego przez statystycznego posiadacza uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wprowadzasz innych w bład. dzisiaj byłem aktywować tempomat i ryglowanie drzwi, przy okazji zapytałem o trąbnięcie - funkcja została aktywowana bez problemu i jest dostępna w każdym poliftowym modelu niezależnie czy posiada on alarm czy nie, wystarczy podjechać do kogoś kto zajmuje się programowaniem samochodów forda i zrobi to w 5 minut
piotrus1337 jest offline   Odpowiedź z Cytatem