Temat: [Fusion - Mondeo USA] zmiana radia sync 1 na sync 2
View Single Post
Stary 06-06-2022, 08:59   #80
rafalekhc
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 30-12-2021
Skąd: Białystok
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2017
Postów: 21
Domyślnie Odp: 2017 2.5L Golas, upgrade klimatronik + sync2

Cytat:
Napisał Prowik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czołem wszystkim,
na dniach będę posiadaczem Fusiona 2017 2.5L, stąd wzięło się kilka pytań.
Ford, którego nabędę to tzw golas, czyli syn 1, klima jednostrefowa, brak pdc, sama kamera z tyłu.

Noszę się z zamiarem:

1. Zmiana klimatyzacji jednostrefowej na klimatronik (dzięki @CERES za inspirację)
Co potrzeba mi oprócz:
nagrzewnica
wiązka
panel
programowanie ?

Kwestię samego montażu mechanicznego podejrzewam, że będę w stanie ogarnąć.
Czy ktoś z szanownych użytkowników forum jest w posiadaniu kodów katalogowych powyższych elementów? Nie jestem w posiadaniu schematów więc nie do końca wiem co powinno zostać zakupione do takiej adaptacji.

2. Podmiana Sync 1 na Sync 2/3, raczej 2 ze względu na koszty.
Co potrzeba dodatkowo oprócz:
wiązka
Sync2 (hub, wyświetlacz, jednostka)
programowanie ?
Czy to prawda, że w przypadku zakupu Sync2 muszę kupić panel po 2015 roku, ponieważ wcześniejszy może wyrzucać błąd poduszki ? Dysponuje ktoś z szanownych forumowiczów taki zestawem? Z jakim kosztem powinienem się liczyć ?

Co do zmiany klimy jeszcze się zastanawiam... Przy montażu Sync2 jest myk ze zmianą temperatury, ciepło/zimno, naprawa tego wymaga instalacji termometru z wersji EU ?

Zdalne odpalanie z pilota, jak to z tym jest? Standard w każdym (samo odblokowanie UCDS-em / Fordscanem wystarczy? ) + dokupienie pilota i programowanie ? Czy trzeba dołożyć moduł?

Pozdrawiam,
Prowik
Udało się ogarnąć temat wymiany całości ?
rafalekhc jest offline   Odpowiedź z Cytatem