Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 28-11-2023, 14:55   #1977
ArturoW
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-09-2015
Skąd: Tychy
Model: Kuga
Silnik: 2,0 TDCI 200 KM
Rocznik: 2017
Postów: 22
Domyślnie Odp: Aktualizacja SYNC 3, problem z nowym oprogramowaniem

Cytat:
Napisał tomfoc2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy po aktualizacji robiłeś reset SYNC 3?, przejdź do zakładki „Ustawienia”. Wybierz „Ogólne”. Przewiń w dół i kliknij „Resetowanie”. Wybierz „Przywracanie ustawień fabrycznych”.
Tak resetowałem kilkukrotnie do ustawień fabrycznych ale niestety nic to nie pomogło.

Bump:
Cytat:
Napisał krzysztofSJZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pani od Forda niejaka Paula ............ jest niereformowalna, miałem podobny błąd 003, napisała mi ze mam za mało pamięci, polecenie reset do ustawień początkowych, nie pomogło jak odpowiedziałem że reset wykonany kilkukrotnie, każda odp. przychodziła z wklejką jak przeprowadzić reset, dałem se spokój
Mnie obsługuje na infolinii Pani Katarzyna i jest chyba a raczej była bardziej skora do pomocy bo chociaż kupon na 500 zł na doprowadzenie SYNC-a do funkcjonalności obiecała. Zobaczymy czy go przyśle i zobaczymy czy to wystarczy na usługę w serwisie.
ArturoW jest offline   Odpowiedź z Cytatem