Temat: Odebrałem :)
View Single Post
Stary 28-04-2004, 21:48   #1
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie Odebrałem :)

AvE!

Po 14 dniach od zamówienia odebrałem dzisiaj Fjużynka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka spostrzeżeń:
1. Kopyto, czyli czy 80KM styka? Jesli przesiadka jest z furasia o mocy około 50KM jak w moim przypadku, to ten FF jest zupełnie wystarczający.
2. IMHO to nie jest nadmuchana fiesta, jest sporo wiekszy, same wymiary to nie wszysto.
3. Faktycznie na innych patrzy się z góry - mi to odpowiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. Zgwałciłem dealera na alarm Clifford zamiast Cobry (Kobry?) i oczywiście gamonie nie zamontowali otwierania klapy z pilota. Gadka zmierzała w kierunku dopłaty za ponadstandardową opcję - radzę załatwić sprawę przed odbiorem, z pewnymi oporami, ale jednak za darmo podłączą w przyszłym tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
5. Fotele są OK, w lusterkach wszystko widać bez kręcenia o 180o, a taki mikrus nie jestem, mam 178, w porywach 180 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po zamówieniu myślałem, że popełniłem błąd nie biorąc P307 za 2000 więcej, ale już nie żałuję. A jak uciułam na orurowanie (na początek chociaż kangur za ~1500) to już będzie orgazm.
BTW - macie orurowanie innego producenta niż Revoltec? Oczywiście chodzi o tańszego.
No to tyle na początek. I jeszcze raz moje namiary - czarny FF ZGRW449 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
alacak
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem