View Single Post
Stary 11-09-2004, 19:18   #30
Viva_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-09-2004
Postów: 7
Domyślnie

Witam! Jestem na etapie decyzji .. Fiesta 1,25 czy Fusion 1,4 .. Nie ukrywam, że ważnym determinentem mojej decyzji jest poziom spalania .. Fusion podoba mi się .. jest przestronny .. znacznie większy od Fiesty .. może to oczywiście stanowić o kłopotach ze znalezieniem miejsca do parkowania (fiesta pod tym względem jest rewelacyjna - wciśnie się niemalże wszędzie) .. ale ... no właśnie .. Fiestą z silnikiem 1,25 jeździłam prawie 5 lat .. i narzekać nie mogłam .. ale zobaczyłam teraz w salonie to "nowe" .. i zachciało mi się pokombinować ..
Opinie na temat spalania paliwa są mocno rozbieżne .. zdaję sobie sprawę, że wiele zależy od tego jak kto jeździ .. ja nóżki nie mam lekkiej .. więc oawby moje tym większe .. czy aby .. to zużycie paliwa w Fusion mnie nieprzyjemnie nie zaskoczy ...??
Bardzo proszę o .. informacje .. jakiego spalania mogę oczekiwać jeżdżąc głownie po mieście? .. Czy przekroczenie prędkości 140 km/h .. jest równoznaczne z przekroczeniem spalania na poziomie 10l/100km? ...
Z góry i z ... z dołuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. uprzejmie dziękuję za podzepty uzytkowników ...
Viva_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem