View Single Post
Stary 19-01-2005, 12:52   #1
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Programowanie kluczyka na podczerwień i radiowego

Mondeo Mk1.
Pilot podczerwieni programowany z tego co wiem tak samo jak w Mondeo Mk2.

Mondeo Mk2.
Podczerwień:
Witam, wczoraj dokonałem zestrojenia kluczyka (cały czarny, dwa przyciski >> < ) z pilotem podczerwieni i działa oto sposób.
Przekręcić kluczyk do pozycji I, zaczekać jak dioda (przy zegarku) zacznie świecić światłem ciągłym. Cofnąć stacyjkę i wyjąć kluczyk. skierować go diodą podczerwieni na czujnik w drzwiach wcisnąć klawisz z dwiema strzałkami >> i trzymać tak, aż zapali się dioda na pilocie, wtedy trzymając tamten >> wciskać pojedynczą strzałkę > cztery razy (albo 5 razy nie pamiętam), potem kluczyk w stacyjkę i znowu do pozycji I. Cofnąć wyjąć i powinno działać.

Pilot radiowy:
Przekręcić kluczyk do pozycji zapłon, cofnąć na 0 i powtórzyć jeszcze 3 razy (razem am to trwać max 3 sekundy) zaczekać jak dioda zacznie świecić światłem ciągłym. Na pilocie nacisnąć obojętnie, który przycisk. Dioda mrugnie. Następnie włączyć i wyłączyć zapłon. Powinno działać.
Przynajmniej działa w większości modeli z roku 97.

immo:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mondeo Mk3.

Zdalne sterowanie w Mondeo MkIII po liftingu (od końca 2003 r do 2007 r):
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

immo:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]

Ostatnio edytowane przez karex ; 07-04-2009 o 12:15
karex jest offline