View Single Post
Stary 30-03-2005, 14:03   #28
conman
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-01-2005
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 48
Domyślnie

Musze sie rozgladnac za ta folia.. ta z katalogu Forda wyglada calkiem niezle, jest ladnie wyprofilowana, ciekawe tylko jaka jest jej grubosc...

A zainterseowalem sie nia bo ostatnio na skrzyzowaniu "przytulila" sie do mnie kobieta... zagapila sie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale baaardzo delikatnie. Z tylu nie maielm nawet zadnej ryski, kompletnie nic, wiec (naiwniak)) puscilem ja wolno.. Pare dni pozniej pojechalem na myjnie.. Karcher zrobil swoje - odpadl mi 5 cm kawalek lakieru na gornej czesci zderzaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., widocznie przy stluczce zderzak sie naprezyl i lakier puscil, reszty dopelnilo wysokie cisnienie z myjki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wiec wszystkim forumowiczom radze bardzo dokladne ogladanie samochodu w takich sytuacjach, no i oczywiscie spisywanie winowajcow...

Teraz szukam folii by zakryc odprysk, bo nie chce mi sie malowac...
conman jest offline   Odpowiedź z Cytatem