View Single Post
Stary 23-12-2005, 07:40   #8
cywil
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-11-2005
Skąd: Warszawa
Model: Focus Combi
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 88
Domyślnie

Witam w klubie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do zapowietrzania to moze sie zdarzyć ze autko ma nieszczelny układ paliwa pytanie tylko na którym odcinku?
druga sprawa bardzo istotna to czy jest to auto z termostatem woskowym czy bez..... te bez będa palić gorzej jednak jest na to pewna rada ja u siebie np zmniejszyłem predkosć obrotową biegu jałowego i jest poprawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (mimo że jest to dziwne jednak metoda księżkowa z klockami 4 i 20 mm jest skuteczna- )
kolejna sprawa to ustawienie pompy (kąta wtrysku) to jeszcze przedemną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i chyba metodą chałpniczą to zrobie.
no i wreszcie dochodzimy do końca naszego układu paliwowego nikt nie wspominał o zapowietrzaniu się wtrysków.... a z tego co już sie dowiedziałem ma to bardzo duże znaczenie.... zalapuje załapuje i w końcu załapie.
Ja mam u siebie taki objaw że pierwszy strzał i prawie chodzi coś go przydusi i kręcimy dalej.... wykluczam juz zapowietrzanie na odcinku do pompy(nowe przewody nowy filtr z pompką sysetm lucas) Idąc dalej to pozostaje mi do sprawdzenia układ przelewowy wtryskiwaczy i pompa wtryskowa. Wiadomo sprawdzenie i naprawa pompy to nie jest koszt opasek zaciskowych i przewodów paliwowych więc to będzie pierwsze.(dodam że do tych przewodów też sie juz dobierałem bo stare były wytarte jednak nowe weszły dosyć luźno więc może gdzieś się powietrze dostawać- )

PS i co mi sie w tym wszystkim najbardziej podoba to fakt że nie tylko ja mam problem z odpalaniem- im cieplej tym lepiej oby wiec zima była łaskawa dla dieslowców
__________________
ciągle można się czegoś nauczyć wiec czytaj ze zrozumieniem słuchaj jak inni mówią i nie przerywaj wychwytuj to czego jeszcze nie wiesz....
cywil jest offline   Odpowiedź z Cytatem