Temat: Izzybox
View Single Post
Stary 17-02-2006, 15:19   #23
Jesionki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-02-2006
Skąd: Mazury
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie

Gorall jest to rozprawa na długie wieczory i ten temat był już prany. Przyznam, że soft wgrany w kompa jest dużo dokładniejszy - w końcu zastępuje program oryginalny, ale czy jest wart swej ceny niekiedy 2000zł i więcej? (box 500 zł) Mogą to stwierdzić tylko osoby, które jeździły na jednym i na drugim sprzęcie. Wiem powiesz badania, hamownia itd, itp. OK są to wielkości laboratoryjne nie odczuwalne w czasie eksploatacji. W dodatku w boxa może być wgrany również program łagodniejszy lub bardziej wyżyłowany. Sam mam wgrany średni soft i jest super. Nie ten sam samochód.
Żeby było jasne !!!
Nie sprzedaję boxów, a tylko jestem użytkownikiem i pasjonatem!!!
Myślę, że opinie tego typu, zwłaszcza właśnie użytkowników są na tym forum pożądane - czyż nie? Myślę, że nawet bardziej niż wykazanie na papierze róznic laboratoryjnych.
Widzę, że komentarze na temat dobrych opinii o konkurencji z zachodu pobudzają naszych rodaków do walki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Nie martwcie się w Niemczech też próbują ten produkt zdeklasować, ale nie udaje im się ponieważ jest dobrym i sprawdzającym się towarem i coraz szerzej stosowanym. W dodatku ma niezaprzeczalną zaletę: montaż w przypadku nowszych silników to tylko 5min !!!!! Nasze rodzime poważne firmy tuningowe również oferują boxy tylko od 1500 zł netto czyli +22% VAT !!!!
Oczywiście spodziewam się znowu postu wyższości naszych boxów nad Izzyboxem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . POLAK POTRAFI !!!
Jesionki jest offline   Odpowiedź z Cytatem