View Single Post
Stary 03-11-2006, 17:33   #11
thered
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-06-2006
Skąd: Szczecin
Postów: 202
Domyślnie Zasada działania ABS

ok jutro odpowietrzam układ... od tego trzeba zacząć. :fcp3 sprawdzę też samoregulatory na bębnach z tyłu, wężyki także
to jeszcze dwa pytania: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- czy jeżeli układ jest zapowietrzony to wpadanie pedału podczas zadziałania ABS może być od tego (tzn od zapowietrzenia ukłądu chyba nie)?
- czy jeżeli ukłąd jest zapowietrzony i nie mam wycieków gdzie szukac przyczyn zapowietrzania? bo jeśli sie okaże że tak jest to będzie to drugi raz w ciągu paru miesięcy. (pierwszy raz jak sprowadziłem auto a stało one ponad pół roku)
czy ktoś może mi odpowiedzieć jak działa ABS w czysto technicznym sensie tj. jaką rolę w układzie hamulcowym z abs ma pompa hamulcowa a jaką rolę ma pompa ABS. może wyjaśnienie tych kwestii pozwoli mi lepiej znaleźć problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem coś nie cos o autach lecz cała ta dziwna sytuacja zaskakuje mnie :fcp15 problem będzie bardziej skomplikowany niż mi sie wydaje chyba (mam nadzieję że nie :fcp4 )
lecz obawiam się że będzie to pompa ABS
thered jest offline   Odpowiedź z Cytatem