View Single Post
Stary 09-06-2008, 13:46   #13
Schem
ford::professional
 
Avatar Schem
 
Zarejestrowany: 03-10-2007
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.0 I6
Rocznik: 1994
Postów: 1,390
Domyślnie Re: [mk3] Ankieta dla parkujacych pod chmurka :)

Cytat:
Napisał Malyyniak
o patrz kupil se fajna fure, no to mu ja zarysujemy bo ja takiej nie mam itp.
Po pierwsze, nie masz takiej znowu fajnej fury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To tylko Mondeo. W Polsce już od kilku lat nie robi to wrażenia.
Zresztą podobnie jak w Szkocji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto najtańsze w swojej klasie...
Jakbyś przyjechał Veyronem, to rozumiem, że by była sensacja na osiedlu...

Po drugie, zarysować mogą Ci nawet "malucha" - trzeba mieć ubezpieczenie po prostu i z głowy. A skoro zarabiasz, to chyba masz...
Polska dzika kraj ale złodziejstwo takie samo jak wszędzie i takie ankiety są mało miarodajne...
Mnie ukradli kilka lat temu Mazdę z 1994 roku a na parkingu stały nowe Audi A4, Mercedesy, Golfy itp...

Po trzecie... jak Ci się chce dymać tyle kilosów za kółkiem... w dobie biletów po 100 funtów...
Przyleć samolotem, to dopiero szpan :fcp20

Mam nadzieje, że nie za ostro piszę i nie obrazisz się na mnie ale trochę przypominasz mi mojego wujka ze Stanów, który chwali się za ile nalewa do baku i myśli, że w Polsce jego auto robi furorę (Mercedes CLK 55 AMG) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tu nawet na ulicy nikt się za nim nie ogląda, bo auto jest z 2001 roku i po ulicach jeżdżą bardziej efektowne i nowsze.
I silnik 5,5 litra też nie jest największy i jedyny w Polsce.
I nie może chłop tego zrozumieć...
Zobacz po drodze jakie auta stoją w komisach :fcp26

pozdrawiam
__________________
Czarny Ciągnik 4.0 na lifcie 3.5'' i 265/75R16 Cooper Discoverer STT

Fordy otaczają mnie
Schem jest offline   Odpowiedź z Cytatem