View Single Post
Stary 05-11-2008, 09:05   #8
aracle
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2008
Skąd: Skwierzyna
Model: windstar
Silnik: 3.8
Rocznik: 2000
Postów: 171
Domyślnie Re: Silniczek krokowy - gdzie?

witam. ostanio miałem podobny schemat u mojego ojca w tipo (czs operacyjny 1,5 tygodnia), wymieniłem wszystko co się dało bo miałem drugi taki samochód pod ręką od palca w aparacie przez pompę na kompie kończąc) i nic. dopiero na konieć okazało się że był pęknięty wężyk pomiędzy pompą a deklem w zbiorniku i jak ściągałem wężyk z gażnika to palwo szło a jak założyłyłem robiło się ciśnienie w układzie i paliwo przez pęknięcie wracało do zbiornika. spróbuj zrobić tak:weź drugą pompkę paliwa(nie musi być oryginalana od winniego dobrze mieć od jaknajwiększej pojemności) wrzuć ją do pojemnika z paliwem i postaw przed samochodem podłącz do układu zasilania a prąd weź bezpośredno z akumulatora i odpal auto, u mnie zadziałało jak będzie chodzic to szukaj usterki przy pompie albo wymień pompę.nadmienię jeszcze że po złożeniu dalej trochę nierówno chodził ale spuściłem całe paliwo ze zbiornika i wlałem nowego i samochód ożył całkowicie, pamiętaj że musisz mieć w zbiorniku tyle paliwa aby zakrywało całą pompe bo ją nie tylko smaruje ale i chłodzi, i daj mu też trochę pojeździć na benzynie a nie "dpalam pedał i LPG". powodzenia i pozdrawiam
aracle jest offline   Odpowiedź z Cytatem