View Single Post
Stary 02-07-2016, 18:08   #19
buko33
ford::amateur
 
Avatar buko33
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-03-2014
Skąd: NNI
Model: focus mk2 kombi avalon
Silnik: 1,8 tdci 115km
Rocznik: 2008
Postów: 1
Exclamation Odp: [Focus MK2] Hak holowniczy - montaż

Właśnie zamontowałem w swojej foce mk2 po lifcie kombi 2008r hak firmy AUTO-HAK SŁUPSK C47 z którego jestem bardzo zadowolony i szczerze producenta polecam. Wasza instrukcja montażu, pokrywała się z instrukcją producenta w 100% i bardzo Mi to pomogło w montażu. Dziękuję.
Piszę o problemie z wiązką którą zakupiłem w sklepie Martec http://www.sklepmartec.pl/p16136,wia...-05-2011r.html
,której producentem jest także AUTO-HAK SŁUPSK, wiązką dedykowaną, pozbawioną modułu (którego podobno nie potrzeba w tym modelu), ale opartą na wtyczkach. Pragnąłem uniknąć szybkozłączek ,którymi wszyscy łączą tzw. wiązki uniwersalne. Jestem elektrykiem, i w takie akcesoria po prostu nie wieżę. Wydałem więc parę złotych więcej, aby mieć św. spokój. Montaż równie prosty i pewny jak haka, ale efekt cokolwiek dziwny.
Wszystkie funkcje oświetlenia działają, poza kierunkami, które trzeba inicjować dwa razy. Po pierwszym wciśnieciu dźwigni kierunek nie miga. Dopiero cofnięcie i ponowne wciśnięcie dźwigni inicjuje migacz.
Problem choć nie wielki, to jednak wkurzający, Myślę ,że odpowiedzialny za to jest moduł komfortu.
Pytanie więc rzucam w świat, jak tego problemu się pozbyć, ewentualnie gdzie szukać przyczyny. Problem mam ten sam co mój poprzednik, więc naciskam podwójnie. Proszę pomocy, jak to zwalczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez buko33 ; 02-07-2016 o 18:37
buko33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem