View Single Post
Stary 18-06-2018, 19:29   #60
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Chińska powłoka ceramiczna Mr FIX 9H

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powłoka daje tak cienką warstwę że żaden miernik lakieru nie jest wstanie zmierzyć czy ona jest czy jej nie ma i ile jej zostało, wg mnie inwestowanie w tanie środki z ALi ... nie ma sensu bo to taka sztuka dla sztuki, mam powłoke a jaka a MR. FIX czy inne tak Kix ... na rynku jest wiele sprawdzonych produktów, nie święci garnki lepią można to samemu położyć skoro ma byc taniej. Ale osobiśie uważam że kupować auto klasy A7 i na to kombinować jakieś produkty z ALI... to lepiej nic nie robić, bo to trochę jak by założyć na zimę jakieś chińskie zimówki 3 cale mniejsze na stalowym kole
Tylko ze wydasz 2000 na nałożenie a i tak nie wiesz co nałożą bo gwarancji w zasadzie na to nie ma. Mi już wystarczy że pojechałem mondeo do karchera wydałem 500zł za odświeżenie wnętrza a potem musiałem wynająć karchera i sam usuwać plamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak byłem na reklamacji dwukrotnie a i tak musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. Byłem w autoryzowanym punkcie karcher.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem