Temat: [Mondeo 2000-2007] Klekocze na wolnych obrotach.
View Single Post
Stary 27-11-2009, 23:02   #61
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Klekocze na wolnych obrotach.

Cytat:
Napisał pawel2910 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak jest zimno na zewnątrz to tdci ma tendencje do głośnej pracy czyli takiego stukania, przy zimnym powietrzu będzie słychać wtryski. Moje auto jest po wymianie wtrysków i na zimnym trochę tak jakby stuka, nie wiem czy to jest dobre określenie ale wyraźnie głośniej pracuje, wystarczy przejechać się 1-2km i wtedy zauważalni cichnie.
Może ma ktoś nagranie jak prawidłowo pracuje tdci na zimnym silniku, gdy jest dość zimno na zewnątrz ?
Rzeczywiscie jak jest zimno to lekko głośniejsze są wtryski. Poprzedniej zimy u mnie były one strasznie głośne na zimnym silniku -aż zal było zapalać - dostawałem szczękościsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - i na wiosnę 2 wtryski były "robione"... niestety. Teraz jest, pomimo zimna na zewnątrz, o wiele lepiej, dźwięk do przyjęcia, a jak się rozgrzeje na trasie to jest miodzio!!! Muzyczka sobie leci cichutko i nic poza tym nie słychać... no może lekki szum oporów powietrza... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr

Ostatnio edytowane przez ethernal ; 27-11-2009 o 23:05
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem