View Single Post
Stary 14-11-2016, 17:56   #184
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał Kugik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich,
Ostatnio czyli tak od pół rokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyłączyłem całkowicie funkcje AHB auto high beam w mojej Kudze. Cale to ustrojstwo bardzo słabo działa u mnie. Bardzo często muszę ręcznie wyłączać długie w trasie bo jadący z naprzeciwka daj mi znać ze ich oślepiam. Robiłem różne konfiguracje w kompie odnośnie czułości systemu ale zawsze źle to wychodziło. ostatnio zgłosiłem to to ASO ale odpowiedz była tylko jedna: "nie ma akcji serwisowe dla Kugi II odnośnie automatycznych świateł drogowych". I tu pytanie do was czy u was również w Kudze II słabo to działa? Wiem ze w nowym Mondeo jest akcja serwisowa odnośnie AHB i zmieniają coś w oprogramowaniu żeby lepiej działało. Czy jest możliwość aby podkręcić powiedzmy czułość czujnika aby znacznie wcześniej światła długie się wyłączały? Czy macie jakieś doświadczenia w ty zakresie?
Jakiś większych problemów z automatyką świateł nie zauważyłem. Tylko jeden raz system źle zmienił światła - ale to dotyczyło samochodu jadącego przede mną - miał bardzo słabe światła z tyłu, a jeśli chodzi o zmianę świateł z drogowych na mijania nie mam zastrzeżeń - prawie jak by czytał w moich myślach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (samochody jadące przede mną - zmienia światła jakieś 100m przed, a naprzeciwko - 400m)
Czułość mam ustawioną na: normalny, zresztą Kuga miała parę aktualizacji dotyczących świateł - miałem je robione i może dlatego nie mam z tym problemu. A jeśli chodzi o Mondeo to akcja serwisowa dotyczy problemu wyłączających się świateł dziennych podczas jazdy.
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem