View Single Post
Stary 18-08-2006, 22:30   #6
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tygrys
Sławko złociutki to powiedz mi dlaczego gość na stacji djagnostycznej tak powiedział -faceta na stacji diagnostycznej pytałem dwa razy !! i powiedział, że sam mogę zdjąć kratke :fcp15 - chyba wie co mówi :fcp8 - tak sobie myślę i może dlatego tak powiedział bo , auto nigdy nie było rejestrowane na 4 osoby tylko na 5 jak również od zawsze posiada wszystkie pasy i zagłówki z tyłu- szt 3 i może dlatego, że wyszło z fabryki jako osobowe a dopiero później przerobiono je na ciężarowe ??? oczywiście w dowodzie mam wbite, że auto jest 5 osobowe
dokładnie jak moje.
Facet na stacji diagnostycznej ma tylko i wyłacznie zrobic badanie.
Natomiast kwit na "fachowe" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zdemontowanie przez uprawnionego mechanika kraty wymaganie jest w urzędzie komunikacji. Tak naprawde ten demontaz kratki, bedzie-musi figurować jako "przystosowanie-przerobienie pojazdu na osobowy", jako zmiana przeznaczenia pojazdu(jakoś tak to sie nazywa). Dlatego musi być faktura z podpisem uprawnionego mechanika(może być ASO). W jednym aucie jest tylko do zdjęcia kratka, a w drugim trzeba robic przeróbki, a procedura papierkowa jest jedna.
Np. cienkas VAN jest jako ciezarowy i tam nie wystarczy zdjąć kratke, trzebna dołozyć siedzenia, pasy itp.

W moim przypadku, wizyta i badanie na stacji diagnosytycznej trwała tyle co wypisanie papierka oraz pan diagnosta zadał jedno pytanie i powiedział jedno zdanie.
Pytanie: który to samochód? Ja mówie, że ten i pokazuje palcem. Pan diagnosta wypowiada zdanie: to pan stanie tam z boku. Nie musiałem nigdzie wjeżdzać itp. Diagnosta spojrzał tylko przez szybe do środka i po bólu.
Przeciez wiadomo, ze to jest pełnosprawny samochód osobowy, a jego cięzarowość to fikcja.
Cytat:
Napisał Tygrys
Proszę powiedzcie jakie jeszcze nieprzyjemności mogłby mnie spotkac jeżdżac autem z kratką Osobiście ta kratka mi nie przeszkadza ale chodzi mi o przepisy czego tak naprawde powinienem się obawiać nie demontujac jej.
Problem bedziesz miał jak bedzie potrzeba zdemontowac krate na jeden-kilka przejazdów, bo bedziesz musiał cos przewieźć.
  Odpowiedź z Cytatem