View Single Post
Stary 05-02-2009, 17:46   #8
lucash
ford::advanced
 
Avatar lucash
 
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2005
Postów: 297
Domyślnie Re: Montaż Bixenonów w focusie zamiast zarówki h4

Cytat:
Napisał erwinzel
...reflektory zostaną takie jakie są czyli orginał i homologacja na bixenony też będzie nie będzie tylko punktu 2 ale w polsce i tak każdy łamie przepisy pozdro i dzięki
Jak czytam takie posty to robi mi się (delikatnie mówiąc) niedobrze :fcp24
Madaw, chłopak chyba nie ma pojęcia jak działa reflektor ksenonowy z prawdziwego zdarzenia :fcp7
Kolego erwinzel, nie mam złośliwej natury, ale kiedy mam styczność z ludźmi, dla których na drodze liczy się tylko obszar przed ich maską, wtedy staję się wredny :fcp12
Montując chiński szajs do zwykłych lamp będziesz oślepiał wszystkich wokoło - masz tego świadomość :fcp9
Dasz gościowi na diagnostyce w łapę, podbije on Ci dowód i będziesz się poruszał po drogach "legalnie" - owszem. Jednocześnie będziesz stwarzał zagrożenie na drodze, ale co tam Ty będziesz miał "xenon" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dwukrotnie, przez idiotów montujących podobne wynalazki do swoich lamp, o mały włos nie rozwaliłem siebie i samochodu na drodze - od tamtej pory nie szanuję ludzi montujących bezmyślnie takie gó...no do swoich samochodów.

Mam nadzieję, że jednak pomyślisz i poczytasz, zanim zainwestujesz takie "cudo" :551:
__________________
e-TIS
Był Focus 2003r. 1.8 TDCi
Są Mondeo 2005r. 2.0 Pb + 2009r 2.0 TDCi
lucash jest offline