View Single Post
Stary 09-04-2010, 15:17   #1
wariat84_84
 
Postów: n/a
Domyślnie Czy Warto Kupić Fokus-a? Jak sie sprawują?

Witam, jestem zainteresowany kupnem Fokusa 2005-2007 rok z silnikiem 1,6-1,8 TDCI , tylko chciałbym sie mniej wiecej dowiedzieć od kogoś kto już ma jakieśkolwiek doświadczenie na tym samochodzie czy watro kupić taki model forda jesli tak to z jakim silnikiem najlepiej i jeśli są awaryjne to co najczęsciej pada? Pytam dlatego bo ktoś mi zaoferował kupno takiego z 2006 TDCi 90KM (podobno spalanie 4,5 - 5-5 L./100Km) 160.000 tysiecy przebiegu pierwszy właściciel , z Polskiego salonu , cena to 26,- tyś myślę że do 25,- zejdzie. no i znalazłem też fokusa z roku 2007 tez taki sam silnik to stronka do niego ( http://moto.allegro.pl/item976365744...it_cenowy.html
) za 25,400 + rejestracja . No i pytanie , jak te Autka sympatyczne sprawują się jak sie nimi bardzo dużo jeździ miedzy innymi na taxi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy są bardzo awaryjne ?? Bardzo proszę o jakiekolwiek podpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z góry Bardzo Dziękuje wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem