View Single Post
Stary 01-06-2009, 14:32   #52
wojtekcichy
ford::advanced
 
Avatar wojtekcichy
 
Zarejestrowany: 11-09-2007
Skąd: Rumia
Model: C-Max
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 457
Talking Odp: podłużnice progi wymiana - naprawa -kupno

Cytat:
Napisał darnel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracając do tematu przespawywania podłużnic- czy jest jakiś wzór, schemat, rysunek na którym uwidocznione są miejsca zgrzewu podłogi z podłużnicami? Ile jest takich zgrzewów? Czy ww podłużnice w tym sklepie to kpl podłużnice, czy reperaturki podłużnic?
Najprościej to szczota druciana na wiertarkę, pod auto i jedziesz po rancie podłużnicy, jeżeli nie była już wcześniej spawana to będzie widać gdzie jest zgrzana.
A co do wymiany progów z wcześniejszych postów to muszę się nie zgodzić z cięciem ich po linii uszczelki. Je też trzeba na całej długości odwiercić, zgrzewy są widoczne po zdjęciu uszczelki drzwiowej, a i nie przewiercajcie tego na wylot tylko przez tą jedną blachę progu, potem będzie to duuzo łatwiej pospawać (a najlepiej do tego nadaje się wiertło do drewna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tyle że to złote) a uciąć tylko po bokach, potem w nowym progu trzeba nawiercić te dziury i spawać po tych dziurach. Trzyma jak potrzeba i nie ma kombinowania z cięciem, no i moim zdaniem prościej.

Ja też mam migomata tej firmy Power Mat. I moim zdaniem dobrze spawa (póki co tłumik nim spawałem i się ładnie trzyma.) W przyszłym tygodniu też się zabieram za remont blach mojego essiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na szrocie dostałem zdrową podłogę za 200zł (moja troszkę dziurawa i zapadnięta w jednym miejscu) do tego muszę kupic progi, reperaturki nadkoli no i podłużnice. Też będe sam wszystko robił.
Pozdrawiam wszystkich co nie boją się Migomatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I tych drugich co mają tylko parking :/

Ostatnio edytowane przez wojtekcichy ; 01-06-2009 o 14:34
wojtekcichy jest offline   Odpowiedź z Cytatem