View Single Post
Stary 04-09-2013, 10:05   #9
wielkikack49
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk1 FL HB
Silnik: 1,6 ZETEC SE
Rocznik: 2002
Postów: 155
Domyślnie Odp: Zacina się pokrętło wyboru nadmuchu powietrza

Bardzo możliwe, że to uszczelka się "rozpuściła". Kręcę teraz co pięć minut tą wajchą w lewo i prawo i jest prawie dobrze. Nie będę się tą pierdułką chwilowo zajmował. Za to woda na podłodze dprowadziła mnie do szału. Nie jest to zaciek z podszybia. Osobiście wymieniałem filtr z zastosowaniem piekielnie drogiej, fabrycznej uszczelki. Szorowanie i usuwanie starej uszczelki, mycie szyby, odtłuszczanie, przeróbka całości na mocowanie wkrętami itd. Trzy godziny zabawy. Następnie lanie wody w olbrzymich ilościach plus dwie ulewy w wymiarze "najstarsi górale nie pamiętają". W środku suchutko. Wystarczył jeden dzień używania klimy dla suszenia zaparowanych na okrągło szyb i dywan na środku (pod obudową nagrzewnicy) jest mokry. Woda ewidentnie cieknie z obudowy i pochodzi ze skroplin klimy. Być może zapchany/niedrożny jest odpływ z ustrojstwa. Nie mam w tej chwili możliwości sprawdzenia czegokolwiek, nie mam garażu, kanału itp.
Ogólnie Focus mi się pokazał ze złej strony, jeszcze jeden pokaz jego siły i powrócę do wygłaszania haseł typu "nie kupuje się aut na "F" albo "Ford g.. wort"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wielkikack49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem